Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
STOK TÜKENMİŞTİR

Bonservis Kasap Köfte

25 Gram x 80 Adet
131,35 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Doküman
 • Bonservis Kasap Köfte

  Bonservis kasap köfte Arslan et güvencesiyle Anadolu ve Trakya bölgelerinden tedarik edilen dana ile kuzu karkas etlerinin geleneksel et işleme yöntemlerinin kullanılmasıyla ileri teknik kaliteli et ve et ürünlerini tüketiminize sunar.

  Helal sertifikalı Türk gıda kodeksine, hazırlanmış et karışımları ve et ürünleri tebliğine uygun olarak üretilen kasap köfte içerisinde domuz eti ve türevleri yer almaz. Gönül rahatlığıyla tariflerinizde kullanacağınız kasap köfte lezzetinizin asıl kaynağı olur.

  Her biri 25 gramlık 80 adet köfte içeren paket ihtiyacınıza uygun bir şekilde pratik olarak Bonservis kasap köfte az yağlı kıymadan oluşur. Ev dışı tüketim alanında (EDT) hizmet veren Bonservis’in donuk kasap köfteleri ile müşterilerinizin damak tadına uygun birbirinden nefis lezzetleri hızlıca hazırlayabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen içermez.

  Saklama Koşulları

  Çözüldükten sonra +2 C' de 1 gün muhafaza edebilirsiniz. Derin dondurucuda veya buzdolabınızın buzluğunda -18 C' de son tüketim tarihine (STT) kadar saklayabilirsiniz. Çözüldükten sonra tekrar dondurmayınız.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  2000 Gram(25 Gram x 80 Adet)

  Kullanım Önerileri

  Isıtılmış yağsız tavada Bonservis kasap köftenizin çözülmesini beklemeden iki tarafının her birini 4,5 ya da 5 dakika pişirmeniz önerilir. Ardından tabağa alarak 7 dakikada servise hazır hale getirebilirsiniz.

 • 25 Gram x 80 Adet
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.