Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

Esaslı Dana Sucuk Dilimli

400 Gram
61,00 TL + KDV
69,80 TL + KDV
%13
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Bonservis Dana Sucuk Dilimli

  Dana sucuk, birçok işletmenin sıklıkla kullandığı gıda maddelerinin başında gelir. Ürünün dilimli bir şekilde gelmesi işletme sahiplerini sucukları doğrama derdinden kurtarır ve önemli bir zaman tasarrufu sağlanır. Bonservis Dilimli Sucuk, büfelerde ve kafelerde tost yapımı için sıklıkla tercih edilir. Öte yandan dilimli dana sucuk, pastaneler ve büyük restoranlar tarafından pizza ve diğer hamur işlerinde kullanılır.

  Sucuğun dilimli olarak gelmesinin bir diğer avantajı da sucuğu pişirmenin daha hızlı ve kolay olmasıdır. Bu yönüyle Bonservis Dilimli Dana Sucuk, az zamanda çok müşteriye hizmet veren büfeler ve kafeler gibi işletmeler için oldukça ideal bir üründür. Önemli bir protein kaynağı olarak bilinen sucuk, bol miktarda potasyum ve sodyum da ihtiva eder.

  Yerli ve uluslararası birçok markanın ürünlerini satışa sunan Bonservis, 2005 yılından bu yana ev dışı tüketim (EDT) sektöründe faaliyetlerine devam eder. Otel, cafe ve restoran gibi Horeca işletmelere hizmet veren marka, uzman kadrosu sayesinde ürün teslimatını en hızlı şekilde yapar.

  Alerjen Uyarısı

  Az miktarda da olsa glüten, laktoz, soya ve kereviz içerebilir.

  Saklama Koşulları

  Sucuk, buzdolabında 0 ila 4 derece arasında muhafaza edilmelidir.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  400 Gram

  Kullanım Önerileri

  Az bir yağ ile tavada rahatlıkla pişirmek mümkündür.

 • 400 Gram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.