Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Bonservis Brokoli Buket (40-60)

2,5 Kilogram x 4 Paket
203,40 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Bonservis Brokoli Buket (40-60)

  Salata ya da ara sıcak olarak olarak tüketilebilen brokoli, kendine özel aroması ile beğeni toplar. Hem vitaminli içeriği hem de lezzeti ile öne çıkan brokoli, Bonservis Brokoli Buket ürünü ile yılın her dönemi sofralarda kendine yer bulur. Brokoli hızlı ve pratik bir şekilde pişirilir ve soslanarak yemeye hazır hale gelir.

  Bonservis Brokoli Buket ürünü, tarlaya ekiminden hasadına kadar gözlemlenen ve hasattan hemen sonra fabrikaya işlenmesi için özenle ulaştırılan mahsulden oluşur. Ürün, brokolinin en bol olduğu ekim-aralık döneminde toplanan mahsuldür. Mahsulün doğal mevsiminde toplanması, lezzeti de daha yoğun kılar. Bonservis Brokoli Buket, saklama ve raf ömrünü arttırıcı katkı maddesi ve su, tuz, asit düzenleyici, antioksidan, E faktörü gibi kimyasal maddeler içermez.

  Floret büyüklüğü 40-60 mm aralığında değişen, tazeliği ile sofraları zenginleştiren Bonservis Brokoli Buket ürününü Bonservis güvencesi ile satın alabilirsiniz. Ev dışı tüketim (EDT) sektörünün önde gelen markalarından biri olan Bonservis 2005 yılından bu yana profesyonel şirketlere destek olmaktadır.

  Alerjen Uyarısı

  Ürün alerjen içermez.

  Saklama Koşulları

  Dondurulmuş gıda -18 derecede muhafaza edilmelidir.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  10000 gram (4 adet x 2500 gram)

  Kullanım Önerileri

  Ayıklanmış ve haşlanmış brokoliden istenen miktarda ürünü ambalajından çıkarın ve çözülmeden pişirin. Kalan ürünleri derin dondurucuda muhafaza edin.

 • 2,5 Kilogram x 4 Paket
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.