Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)
STOK TÜKENMİŞTİR

Bonservis Brokoli Buket

2,5 Kilogram
50,85 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Bonservis Brokoli Buket

  Yüksek kalite ve besin değeri sunması için doğal hasat zamanındaki brokolilerden elde edilen Bonservis Brokoli Buket, herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Kaliteli tohumlardan elde edilen ürünler sizlere ulaştırılmadan önce ayıklanır ve daha sonrasında haşlanır. Bu aşamadan sonra brokoliler tazeliklerini yitirmeden dondurulur ve oldukça uzun raf ömrüne sahip olarak sizlere gönderilir. Birçok farklı tarifinizde yer verebileceğiniz Bonservis Brokoli Buket ile birlikte gurme lezzetler arayışında olan konuklarınızın beklentilerini kolay ve etkili bir şekilde karşılayabilirsiniz.

  2005 yılından bu yana otel, restoran ve kafe gibi Horeca işletmelerinin Ev Dışı Tüketim (EDT) ihtiyaçları için kaliteli ve lezzetli ürünler sunan Bonservis, sektörde yer alan birçok markanın ve profesyonellerin başlıca tercihlerinden bir tanesidir. Dünya mutfağının en beğenilen lezzetlerine son derece pratik bir şekilde ulaşmayı sağlayan Bonservis, dünyanın pek çok noktasındaki firmaların ihtiyaçlarını hızlı ve profesyonel bir şekilde karşılamayı başarır.

  Alerjen Uyarısı

  Bonservis Brokoli Buket alerjen içermez.

  Saklama Koşulları

  Ürünü -18 derecede muhafaza ediniz.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  2500 Gram

  Kullanım Önerileri

  Dondurulmuş olarak sizlere ulaştırılan brokolileri pişirmek için çözülmesini beklemeniz gerekmez. Tarifleriniz için yeterli miktardaki brokoliyi paketten çıkardıktan sonra kalanları tekrar derin dondurucuya koyabilirsiniz.

 • 2,5 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.