Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd

Bonservis Biber Mix Şerit Kesim - 3 Renk

2,5 Kilogram
89,33 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Bonservis Biber Mix Şerit Kesim - 3 Renk

  Otel ve restoran gibi büyük mutfaklara sahip işletmeler için lezzetli ve pratik bir ürün olan Bonservis şerit kesim 3 renk biber, misafirlerinize ilk günkü gibi taze ve lezzetli yemekler servis etmenize yardımcı olur. Mevsiminde özenle toplanan, ayıklanan, yıkanan ve haşlanan biberlerden oluşan ürün, hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermez. Bonservis’in teknolojik paketleme imkanlarıyla hızlı bir şekilde dondurularak soğuk zincirde dağıtımı gerçekleştirilen ürünü -18 derecede muhafaza ederek uzun süre taze bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Kafe, restoran ve otel gibi Horeca çatısı altında yer alan işletmelerin gıda ve gıda dışı ihtiyaçlarını karşılayan Bonservis, 2005 yılından bu yana ev dışı tüketim (EDT) alanında yerli ve uluslararası marka ve profesyoneller tarafından en çok tercih edilen tedarikçiler arasında yer alır. Siz de farklı dünya lezzetlerine Bonservis sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Ürün alerjen ve koruyucu katkı maddeleri içermemektedir.

  Saklama Koşulları

  -18 derece sıcaklıktaki saklama koşullarında muhafaza edildiği takdirde son kullanım tarihine kadar güvenle tüketilebilir.

  Net Gramaj

  2500 Gram

  Menşei

  Türkiye

  Kullanım Önerileri

  Bonservis şerit kesim haşlanmış mix biber ürününü sıcak ve soğuk tariflerde direkt olarak veya kızartarak pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

 • 2,5 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.