Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Bonservis Biber Mix Şerit Kesilmiş (3Renk)

2,5 Kilogram x 4 Paket
246,70 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Bonservis Biber Mix Şerit Kesilmiş (3 Renk)

  Sahip olduğu lezzet ve faydalı içeriğiyle karşınıza çıkan Bonservis Biber Mix Şerit Kesilmiş ürünü, yemeklerin vazgeçilmez sebzesidir. Her menüye dahil edilebilen bu biberler, düşük kalorili olması sayesinde sıklıkla tüketilebilir. Ayrıca kırmızı, yeşil ve sarı rengiyle yapacağınız sunumları zenginleştirerek müşterilerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Tarladan sofralara dondurulmuş bir şekilde gelen bu biber, zengin bir lif kaynağıdır. Şefler ve aşçılara büyük kolaylık sağlayan şerit olarak kesilmiş biberler, Türkiye’nin verimli topraklarında üretilir. Katkı maddesi içermeden en doğal haliyle paketlenen ürün, yapacağınız yemeklere ekstra lezzet katar.

  Ev dışı tüketim (EDT) alanında tercih edilen bu lezzet, kesilmiş bir halde sunulduğundan dolayı tariflerinizde size zaman kazandırır. Bonservis markasının sunduğu bu ürün dondurulmuş olduğu için raf ömrü uzundur. Bu nedenle özel sunumlar gerektiğinde ihtiyacınız kadarını kullanarak kalanını saklayabilirsiniz. Türk veya dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini zenginleştirerek yemeklere renk katan bu ürünü menünüze dahil ederek Bonservis kalitesi ve güvencesiyle müşterileriniz için çeşitli alternatifler yaratabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı:

  Alerjen İçermez.

  Saklama Koşulları:

  Ürünü -18 °C muhafaza edebilirsiniz.

  Menşei:

  Türkiye

  Net Gramaj:

  10.000 gram (2500 Gram x 4 Adet)

  Kullanım Önerileri:

  Ürünü kullanmaya başlamadan önce dondurucudan çıkararak çözülmesini bekleyebilirsiniz. Çözülen biberleri; salata, kavurma, ezme, pizza, garnitür ve börek yapımında kullanabilirsiniz.

 • 2,5 Kilogram x 4 Paket
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.