Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)
STOK TÜKENMİŞTİR

Baktat Kokteyl Yeşil Zeytin (40-160)

10 Kilogram
223,20 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Baktat Kokteyl Yeşil Zeytin (40-160)

  Sahip olduğu dolgun yapısı salamura yöntemiyle uzun ömürlü hale getirilen Baktat Kokteyl Yeşil Zeytin kahvaltı menüleri, hamur işleri ve salatalarda kullanıma uygundur. Çok yönlü bu ürün mutfağında özel ve değerli tatlar oluşturmak isteyen şefler tarafından ızgara zeytin, zeytinli ekmek gibi aperitif sunumların yaratılmasında kullanılabilir.

  Baktat Kokteyl Zeytin, yağlı ve güçlü asidik lezzet içerir. Fark yaratan bu özelliği baharat, sirke ve sarımsak kullanıldığında ortaya değerli sosların çıkarılmasını sağlar. Lezzet veren sert dokusu kadar güçlü bir aromaya sahip olması mutfak uzmanlarına davetkar tarifler yaratma konusunda gastronomik bir ürün alternatifi kazandırır.

  Sunduğu yenilikçi hizmetlerle ev dışı tüketim (EDT) sektöründe pek çok değişime öncülük yapan Bonservis, Baktat Kokteyl Yeşil Zeytin gibi pratik çözüm sunan ürünleriyle yiyecek içecek alanında farklılık yaratmaya devam ediyor. Siz de kurumlara özel hizmet felsefesiyle ortaya koyulan uygulamalara katılmak ve seçkin ürün portföyünden yararlanmak isterseniz Bonservis kalitesini kurumlarınıza taşıyabilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi ürün üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Güneş görmeyen, serin ve kuru bir ortamda saklanmalıdır.

  Menşei

  Türkiye

  Net Gramaj

  10000 Gram

  Kullanım Önerileri

  Farklı damaklara seslenen özellikleri sayesinde ara sıcak yemekler, ordövr ve aperitif menüler ile çeşitli garnitürlerde süsleme malzemesi olarak kullanılabilir.

 • 10 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.