Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)
STOK TÜKENMİŞTİR

Baktat Dilimli Siyah Zeytin

8 Kilogram
162,50 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Baktat Dilimli Siyah Zeytin

  Dilimli formda ve çekirdeksiz olarak sunulan Baktat siyah zeytin, oldukça çeşitli tarifler için kullanıma uygundur. Kahvaltıların vazgeçilmez lezzetleri arasında bulunan siyah zeytin, hemen hemen her damağın zevkine hitâp eder.

  Şeflere pizza, kumpir, salata ve poğaça yapımında büyük kolaylık sağlayan dilimli siyah zeytin, lezzetiyle de damaklarda eşsiz bir tat bırakır. İnce dilimlenmiş parçalar hâlinde sunulan ürün, taze ve yumuşak yapısıyla da büyük beğeni toplar ve 7'den 77'ye herkesin rahatlıkla tüketebileceği forma sahiptir.

  Ev dışı tüketim (EDT) sektöründeki profesyonellere hizmet veren Bonservis, dünya ve Türk mutfağından lezzetleri butik üretim anlayışıyla sofralara taşıyan Baktat ürünlerinin satışını ve dağıtımını 2005 yılından günümüze dek başarılı şekilde üstlenir. Siz de zincir restoranların, kafelerin ve otellerin de öncelikli tercihleri arasında yer alan Baktat ürünlerini seçebilir, Bonservis kalitesi ve güvencesiyle Baktat dilimli siyah zeytin ile tariflerinize lezzet katarak menülerinizi zenginleştirebilirsiniz.

  Alerjen Uyarısı

  Alerjen bilgisi ürün üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları

  Ürünü ambalajında serin, kuru ve soğuk yerde muhafaza ediniz. Ürünü son kullanma tarihine kadar keyifle tüketebilirsiniz.

  Menşei

  Almanya

  Net Gramaj

  8000 Gram

  Kullanım Önerileri

  Baktat dilimli siyah zeytini pizza, açma ve börek gibi hamur işi tariflerinin ana ve yardımcı malzemesi olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz de mevsim salatalarının içinde ya da kahvaltı menülerinde Baktat dilimli siyah zeytinden faydalanabilirsiniz.

 • 8 Kilogram
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.