Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Alpro Yulaf Sütü

1 Litre
42,10 TL + KDV
Çok Alın Az Ödeyin!
Adet
İndirim
Adet Fiyatı
8 - 23
%2
%2
24 - 79
%9
%9
80 - 999
%13
%13
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Alpro Yulaf Sütü

  Zengin bir lif içeriğine sahip olan Alpro Yulaf Sütü, akışkan ve yumuşak kıvamı sayesinde tariflere lezzetli bir dokunuş yapar. Şeker ilavesiz içeriği ve düşük yağ oranı ile damaklarda hoş bir tat bırakır. Glüten, laktoz içermediği ve vegan bir ürün olduğu için hem bu beslenme türünü tercih eden hem de süt ürünlerine hassasiyeti olan konuklarınız için hazırladığınız tariflerde kullanabilirsiniz. İçeriğinde su, yulaf, hindiba kökü lifi, deniz tuzu, vitaminler, trikalsiyum fosfat ve ayçiçek yağı gibi bileşenler bulunur.

  Bonservis, 2005 senesinden bu yana Horeca alanında hizmet veren kafe, otel ve restoran tipi işletmeleri en kaliteli gıda ve gıda dışı ürün gruplarıyla buluşturur. Ulusal ve uluslararası markaların Ev Dışı Tüketim (EDT) kapsamındaki ürün ihtiyaçlarını profesyonel ve hızlı çözümlerle karşılamayı misyon edinir. Bonservis, dağıtımını yaptığı ürünleri saklama aşamasında iklimlendirilmiş depolarda, sevk aşamasında ise çift rejimli araçlarda muhafaza eder.

  Alerjen Uyarısı

  İçeriğinde eser miktarda sert kabuklu yemişler yer alabilir. Vegan bir ürün olduğu için süt ürünü içermez ve laktoz alerjisine sebep olmaz.

  Saklama Koşulları

  Serin ve kuru ortamda muhafaza edilmesi gerekir.

  Menşei

  Belçika

  Net Gramaj

  1000 Litre

  Kullanım Önerileri

  Serin ve kuru ortamda muhafaza ederek son tüketim tarihine kadar kullanabilirsiniz. Ürünü açtıktan sonra ise buzdolabında saklamanız ve 5 gün içerisinde tüketmeniz gerekir.

 • 1 Litre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.