Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Alpro Hindistan Cevizi Sütü Şekersiz

1 Litre
42,10 TL + KDV
Çok Alın Az Ödeyin!
Adet
İndirim
Adet Fiyatı
8 - 23
%2
%2
24 - 79
%9
%9
80 - 999
%13
%13
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Alpro Hindistan Cevizi Sütü Şekersiz

  Hindistan cevizinin kendine has aromasını vegan süt konseptiyle buluşturan Alpro, tatlılardan soğuk içeceklere ve yemeklere kadar onlarca tarife lezzet dolu bir dokunuş yapmanıza imkan tanır. Alpro Şekersiz Hindistan Cevizi Sütü’nü hem vegan beslenme tarzını tercih edenlere hem de laktoz intoleransı olan konuklarınıza servis ettiğiniz tariflerde kullanabilirsiniz. Sağlıklı formülü ve şekersiz içeriğiyle öne çıkan üründe Hindistan cevizi sütü, su, Hindistan cevizi suyu, trikalsiyum fosfat, doğal Hindistan cevizi aroması, stabilizatörler, deniz tuzu gibi bileşenler yer alır.

  2005 senesinde faaliyete başlayan ve Ev Dışı Tüketim (EDT) kapsamındaki ihtiyaçları karşılamak üzere hem gıda hem de gıda dışı ürünleri işletmelerle buluşturan Bonservis, en profesyonel ve hızlı hizmeti sunma misyonuyla hareket eder. Horeca tipinde faaliyet gösteren otel, kafe ve restoranlara ulusal ve uluslararası markaların en kaliteli ve lezzetli ürünleri servis eden Bonservis, depolamadan sevke tüm aşamalarda ürün kalitesini koruyacak teknolojik çözümlerle hareket eder.

  Alerjen Uyarısı:

  Alerjen bilgisi ürün üzerinde yer almaktadır.

  Saklama Koşulları:

  Güneş ışığı ve neme maruz kalmayacak şekilde serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmesi gerekir.

  Menşei:

  Belçika

  Net Gramaj:

  1 Litre

  Kullanım Önerileri:

  Ürünü saklama koşullarına uygun şekilde saklayıp son tüketim tarihine kadar dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Paketi açtıktan sonra ise ürünü buzdolabında saklamanız ve ağzını hava almayacak şekilde kapatmanız gerekir.

 • 1 Litre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.