Ayrıca, bu kodu baştaki etiketinin hemen sonrasına yapıştırın: x
sadsad x
asdasd
 
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png (71 KB)

Alpro Fındık Sütü

1 Litre
42,10 TL + KDV
Çok Alın Az Ödeyin!
Adet
İndirim
Adet Fiyatı
8 - 23
%2
%2
24 - 79
%9
%9
80 - 999
%13
%13
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Doküman
 • Alpro Fındık Sütü

  Vitamin ve mineral açısından zengin içeriğiyle hem her damak tadına hitap eden hem de bedenin ihtiyaçlarını karşılayan Alpro Fındık Sütü, vegan içeriğiyle bu beslenme tarzını tercih eden misafirlerinize özel tarifler hazırlamanıza imkan tanır. Laktoz içermeyen ve kolay bir sindirim deneyimi vadeden bir bitkisel süt ürünü olan Alpro Fındık Sütü'nü siz de hem yemeklerinizde hem de tatlılarda kullanarak konuklarınıza lezzet şöleni yaşatabilirsiniz.

  Ev Dışı Tüketim (EDT) alanında otel, kafe ve restoran gibi Horeca işletmelerinin ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli ürünleri temin eden Bonservis, 2005 senesinden bu yana sektöre yıllarını veren profesyonellerin ve markaların öncelikli tercihleri arasında bulunur. Kaliteli ve lezzetli ürünleri hem ulusal hem de uluslararası pek çok işletmeye servis eden Bonservis, birlikte çalıştığı markalardan gelen talepleri hızlı ve profesyonel bir yaklaşımla karşılamayı misyon edinir.

  Alerjen Uyarısı

  Vegan bir ürün olduğu için içeriğinde süt bulunmaz. Doğal olarak laktozsuz ve glütensiz bir karaktere sahiptir. Eser miktarda sert kabuklu yemiş içerebilir.

  Saklama Koşulları

  Serin ve kuru bir ortamda, güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde muhafaza edilmesi gerekir.

  Menşei

  Belçika

  Net Gramaj

  1000 Litre

  Kullanım Önerileri

  Ürünü açtıktan sonra buzdolabında saklamanız gerekir. Açılmadıysa son tüketim tarihine kadar, açıldıysa açıldıktan sonraki 5 gün içerisinde tüketilebilir.

 • 1 Litre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.