sadsad x
asdasd
STOK TÜKENMİŞTİR

Alpro Badem Sütü Bitter Çikolatalı

1 Litre
19,70 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Döküman
 • İnek sütünden hoşlanmayan çocuklar ve gönlü hep çocuk kalanların, vejetaryen ve veganların, gluten hassasiyeti olanların güvenle ve keyifle tüketebileceği Alpro Laktozsuz ve Glutensiz Badem Sütü ile karşı koyulması güç, masum bir kaçamağa hazır olun.

  %100 doğallığından emin bir şekilde kendinizi şımartacağınız Alpro Bitter Çikolata Aromalı Bademli İçeceği ile yüzyıllardır tükettiğimiz badem ve çikolata, bambaşka bir yolculuğa çıkarak, benzersiz bir lezzet fırtınasına dönüşüyor. Kalsiyum ve vitamin ilaveli, bitkisel bazlı bu sağlıklı içecek alternatifi, Akdeniz bademinin kavrulup, kremamsı bir yapı alana kadar ezildikten sonra doğal kaynak suyu eklenmesiyle elde ediliyor.

  Antioksidan kalsiyum ve E vitamini açısından oldukça zengin olan Alpro çikolata badem ikilisi, tamamen doğal, bitkisel bazlı, laktozsuz ve doğal olarak az oranda doymuş yağ içeriyor. En cezbedici taraflarından biri de düşük kalorili olması.

  Saklama Koşulu: Açıldıktan sonra buzdolabında saklayınız ve 5 gün içerisinde tüketiniz. (Maksimum 7 °C)

   

   İÇİNDEKİLER
  Su, şeker, badem (%2), yağı azaltırmış kakao (%1,5), trikalsiyum fosfat, deniz tuzu, stabilizörler (keçi boynuzu gamı,gellan gamı), doğal aroma verici, emüglatör (lesintinler, (ayçiçeği)), vitaminler (riboflavin B2), B12, E, D2). Eser miktarda sert kabuklu yemişler (yerfıstığı içermez) içerebilir. Süt, süt ürünü ve gluten içermez. 

   

   

   BESİN DEĞERLERİ
  * Besin değerleri miktarları her 100 ml için belirtilmiştir.  
  Enerji (kj) / Kalori (kcal)  198/47
  Protein  0,8 g
  Lif 0,8 g
  Yağ  1,3 g
  DoymuşYağ  0,2 g
  Şeker  6,9 g
  Tuz  0,14 g
   D Vitamini 0,78 ug
  Vitamini 1,80 mg
  B2  0,21 mg
  B12  0,38 ug
  Kalsiyum 120 mg
  Laktoz 0 g
 • 1 Litre
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.