neden_bonservisV23.jpg (111 KB)

 

Activia Çilek

100 Gram x 24 Adet
Sipariş vermek ve fiyatları görmek için lütfen üye olunuz...
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Döküman
 • Activia nedir?

  Her gün düzenli tüketildiğinde Activia sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olan kalsiyum ve protein kaynağı bir yoğurttur.

  Activia’nın içeriği nedir?

  Activia üretiminde süt, yoğurt mayası ve probiyotik maya kullanılır. Activia’nın meyveli çeşitleri ise mevsiminde toplanmış meyveler kullanılarak üretilir. Bununla birlikte Activia, kalsiyum açısından iyi bir kaynaktır ve iyi kaliteli protein içeriğine sahiptir.

  Activia sindirim sistemini düzenlemeye nasıl yardımcı olur?

  Mayasındaki probiyotikler sayesinde! Günlük tempomuz değişince vücudumuzdaki probiyotiklerin de miktari azalabilir, bu da sindirim düzenini bozabilir. Vücudunuzdaki probiyotik miktarini, probiyotik yoğurtlarla kolayca destekleyerek sindirim sistemi şikayetlerinizi minimuma indirebilirsiniz. Activia da mayasındaki probiyotikler sayesinde sindirim sistemimizi düzenlemeye yardımcı olur.

  Activia nasıl çalışır?

  Activia mayasındaki probiyotikler, koruyucu tabakaları sayesinde mide asitinden etkilenmeyerek hayatta kalır ve bize asıl fayda sağlayacakları yer olan bağırsaklara geçerler. Activia mayasındaki probiyotikler ile vücudumuzun probiyotik seviyesini desteklemiş olursunuz. Zararlı canlıların bağırsak duvarlarına tutunmasını engelleyerek sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur. Böylece vücudunuzdaki probiyotik dengesini olumlu yönde desteklemiş , sindirim siteminizin sağlığı için bir adım atılmış olur.

 • 100 Gram x 24 Adet
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.